V-Meter ultradźwiękowy


Mini R-Meter ™ jest wytrzymałym cyfrowym ręcznym przyrządem do wyznaczania położenia i głębokości prętów zbrojeniowych.

 

Mini R-Meter ™ jest lekki, niedrogi i łatwy w użyciu. Umożliwia Detekcja prętów zbrojeniowych do 200 mm może być wykonana przy lokalizacji prętów zbrojeniowych o dużej średnicy Łatwy do odczytania wyświetlacz i 4-godzinna żywotność akumulatora to tylko kilka zalet, które czynią Mini R-Meter ™ jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń tego typu. Konstrukcja czujnika pozwala użytkownikowi szybko i dokładnie zlokalizować i określić betonową osłonę w narożnikach lub trudno dostępnych miejscach. System pozwala użytkownikowi wybrać jednostki imperialne i metryczne, a dane mogą być zapisane i przeniesione do komputera Dane są zapisywane w systemie wraz z datą i godziną zapisu, aby pomóc zidentyfikować wcześniejszy wynik badań. Lokalizator prętów zbrojeniowych Mini R-Meter ™ jest również w stanie zlokalizować metale nieżelazne .

 

Czujnik prądu wirowego został specjalnie zaprojektowany do reagowania na obecność prądów na zewnętrznej powierzchni metalowych przedmiotów. Nie wpływają na niego małe cząstki metalu w betonie, bez względu na to, czy beton jest świeży, czy stwardniały, mokry lub suchy. Czujnik prądu wirowego pozwala również urządzeniu na lokalizację zarówno żelaza, jak i metali nieżelaznych w betonie; tym samym znajdując nie tylko pręty wzmacniające węgorz dokładnie, ale także ścięgna, miedziane przewody rurowe, przewody i inne.

 

Najnowsza technologia mikroprocesorowa nie tylko warunkuje sygnał z czujnika w celu uzyskania bardziej dokładnych i niezawodnych wyników, ale także dostarcza użytkownikowi potrzebnych informacji.

 

Wbudowana pamięć może przechowywać ponad 150 indywidualnych punktów danych do późniejszego przetwarzania.

  • Wyposażenie dla laboratoriów - aparatura kontrolno-badawcza
aparatura kontrolno-badawcza - Torpol